Pointstreak.com

HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Soccer Department
(604) 291-0626 ext. 266
use the links to the left to share this


Indoor Soccer (Summer Playoffs 11)


  League Schedule gamesheet view    printable gamesheet

Div Home Away Time boxscore/Rink/GS GT
Mon, Aug 08
Men 4 TNS 5Red Hawks 3 6:30 pm final
Men 5 MX United 1Last Door 0 7:30 pm forfeit
Men 5 Top Gunz 5Dark Knights 4 8:30 pm final
Men 5 Suburban Stalkers 12Van United 4 10:30 pm final
Wed, Aug 10
Men 2 Red Galleria 6The Shieks 4 6:30 pm final
Men 2 Falconettis East Side Grill 8The Outsiders 4 7:30 pm final
Men 2 The Franchise 4Europa 5 8:30 pm final
Men 4 Good Fellas 4Isotopes 8 9:30 pm final
Men 4 CF United 2Spaghetti Thursdays 6 10:30 pm final
Thu, Aug 11
Men 2 Chaos 10Dream Catchers 4 6:30 pm final
Men 2 NB Lazio 5Bird Construction 4 7:30 pm final
Men 2 Croatia SC 2Varix FC 4 8:30 pm final
Men 3 The Planets 8Croatia FC 0 9:30 pm final
Men 3 Eighty Eights 12SE Vancouver 5 10:30 pm final
Fri, Aug 12
Coed 1 Pigeon Park Eagles 4Firepower 7 7:00 pm final
Coed 5 Super Socco 5Atomic 1 8:00 pm final
Coed 5 Eh Team 7Crabs 10 9:00 pm final
Coed 4 Crazy Easy 64 Kicks 4 10:00 pm final
Sat, Aug 13
Coed 3 Juggle Adix 8Strikers 3 5:00 pm final
Coed 3 Classics 8Red Devils 4 6:00 pm final
Coed 3 Desperados 5AC Melons 4 7:00 pm final
Coed 2 Pacific 7Rebels 6 8:00 pm final
Coed 2 Club Inter 4Galaxy 3 9:00 pm final
Coed 4 Arena Rebels 3White Knights 1 10:00 pm final
Sun, Aug 14
Coed 4 Raiders 7Blasters 4 4:00 pm final
Coed 5 Crew 8Super Socco 4 5:00 pm final
Coed 1 Man I Love Utd Football 5Deceptacons 4 6:00 pm final
Coed 1 Hyper-Ventilators 5Firepower 2 7:00 pm final
Coed 4 Ramrod 10Crazy Easy 3 8:00 pm final
Coed 1 Van Retro 3Team Ginos 7 9:00 pm final
Coed 5 North Shore FC 2Viva Sue Pizza 3 10:00 pm final
Mon, Aug 15
Men 5 King Assassins 6Toad FC 4 7:30 pm final
Tue, Aug 16
Coed 5 Ball Crew 1Crabs 0 7:00 pm forfeit
Coed 1 Black Tie Affair 7Purple Cobras 4 8:00 pm final
Coed 4 Envy FC 2Turf Hawks 5 9:00 pm final
Coed 5 The Other Guys 7Family Ties 4 10:00 pm final
Wed, Aug 17
Men 2 Afternoon Delight 9Europa 8 6:30 pm final
Men 2 Falcons 6Varix FC 3 7:30 pm final
Men 4 Turkish Bathhouse 3Isotopes 4 8:30 pm final
Men 4 TNS 6Spaghetti Thursdays 3 9:30 pm final
Thu, Aug 18
Men 2 NB Lazio 2Red Galleria 5 6:30 pm final
Men 2 Falconettis East Side Grill 9Chaos 2 7:30 pm final
Men 3 Jugrnuts 4Eighty Eights 5 8:30 pm final
Men 3 PCOV Europa 4The Planets 8 9:30 pm final
Sat, Aug 20
Coed 5 Ball Crew 3Viva Sue Pizza 4 5:00 pm final
Coed 2 Monstars 1Club Inter 0 6:00 pm forfeit
Coed 2 First Touch 0Pacific 1 7:00 pm forfeit
Coed 3 JS FC 9Juggle Adix 2 8:00 pm final
Coed 3 Desperados 2Classics 7 9:00 pm final
Sun, Aug 21
Coed 5 Crew 7The Other Guys 5 5:00 pm final
Coed 4 Raiders 13Arena Rebels 5 6:00 pm final
Coed 4 Ramrod 6Turf Hawks 7 7:00 pm final
Coed 1 Hyper-Ventilators 9Team Ginos 7 8:00 pm final
Coed 1 Man I Love Utd Football 8Black Tie Affair 0 9:00 pm final
Mon, Aug 22
Men 5 MX United 8Suburban Stalkers 4 7:30 pm final
Men 5 Top Gunz 8King Assassins 7 8:30 pm final
Wed, Aug 24
Men 2 Falcons 10Afternoon Delight 2 7:30 pm final
Men 5 MX United 1Top Gunz 6 8:30 pm final
Men 3 The Planets 4Eighty Eights 5 9:30 pm final
Thu, Aug 25
Men 4 TNS 3Isotopes 4 7:30 pm final
Men 2 Falconettis East Side Grill 1Red Galleria 0 8:30 pm final
Sat, Aug 27
Coed 5 Crew 10Viva Sue Pizza 2 5:00 pm final
Coed 4 Raiders 10Turf Hawks 4 6:00 pm final
Coed 2 Monstars 8Pacific 12 7:00 pm final
Coed 3 JS FC 5Classics 3 8:00 pm final
Coed 1 Hyper-Ventilators 3Man I Love Utd Football 4 9:00 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -